Plotter Folyo Kesim Makinası

Firmamız Ploza Kağıt Makina folyo kesici makineler arasında emsallerine göre fiyatları ve kalitesine güvendiği Olympos Proton folyo kesim makinasının satışını ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Satışı devam etmekte olan Olympos RD-840 modeli 120 cm net kesim eni, yerden ayaklı, corel, fleksi dahil tüm programlarla çalışır. Hassas kesim kabiliyetine sahipdir, Kesim Hızı 800/sn dir. Kesme sırasında folyonun kayma yapmaması için cihaza 5 adet halı belt konulmuşdur, bu sayede kesim sırasında folyo sabit durmakta ve kayma yapmamaktadır.

Optik 2 adet camerası vardır. Bu sayede dijital makinada basılan etiket v.b gibi folyolarında kesimini hassas bi şekilde yapar.

Satış fiyatımız  ŞOK FİYAT tl kdv dahildir

Kampanya fiyatımız olup peşin ödeme, eft, Cart finans kredi kartlarına 4 ay taksit, Ptt kargo ile kapıda ödemeli yollanır. veya kredi kartına tek çekim olarak ödemesi alınır, Ürün bir iş günü içinde anlaşmalı kargo ile size teslim edilir. Diğer detaylar müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz.

Ploza Kağıt, Olympos kesici makinalarının yetkili dağıtıcısı ve distribitörüdür. plotter folyo reflektif, prizmatik, varak, flog,fleks malzeme kesimlerinde ve pastal çizimlerinde Olympos plotter kesicileri kaliteli ve uygun fiyatları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Plotter kesici teknik servis ve tüm yedek parçaları ile hizmetinizdeyiz.

 

plotter-kesici

Neden Olympos ?

Makinemizi satın almak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konu; benzer plotter folyo kesici makinelerinden neden fiyatları nın uygun olduğudur.

Olympus markalı makinemiz; Güney Kore de bulunan Proton fabrikasınınürettiği markasıdır.

5 yıldır distürobütörlüğünü yaptığımız Olympus folyo kesim makinelerimizin satışı için; reklam sektörüne tanıtmak amaçlı uygun fiyatı ve kalitesiyle birarada kampanyaya başlamış bulunmaktayız.

PLOTTER KESİCİ MEKANİK KURULUMU
Demonte halde kutusunda gelen plotterin parçalarını çıkarın. Vida torbasındaki vidalar ile plotter ayaklarını birleştirmeye başlayın. Plotter ayaklarını monte ettikten sonra plotter kesici – çizici mak

inesini geçme yerlerine dikkat ederek, plotter ayaklarının üzerine koyun. Plotter ile bilgisayar ara bağlantı kablosunun bir ucunu plotter`a diğer ucunuda bilgisayarın USB girişine takın.

PLOTTER KESİCİ ARTCUT PROGRAM KURULUMU
Olympos plotter Artcut 2009 programı ile gelir. Artcut 2009 2 CD`den oluşur. 1. CD`yi bilgisayarınıza yerleştirin. Program kurulumu otomatik olarak başlar. Başlamaz ise Bilgisayarım`dan açınız. Program kurulumu esnasında Next`e tıklayınız. 1. CD kurulumu tamamlanınca Masaüstü`nde Artcut 2009 programının kısayol`u görünür. Bu kısayolu tıklayın 2.CD`yi ister, 2.CD`yi takıp kurulumu tamamlayın.

ARTCUT PROGRAM AYARLAR
Artcut programı ile gelen USB cd`sini kurun. Bilgisayar`da iletişim COM portu ise Artcut programında COM portunu seçmelisiniz. Artcut programını ilk açtığınızda çıkan pencerede çalışma sayfa genişlik değerlerini girin. Örn: Genişlik 150cm, Yükseklik 200cm. Artcut programı çalışma sayfasını ilk açtığınızda İnch uzunluk birimini cm`ye çevirin. Uzunluk birimini İNCH`ten CM`ye şöyle çeviriyoruz. Artcut programında sağ üstte options`u tıklayın sonra program setting`si tıklayın. Burada plotter uzunluk birimini cm`ye çevirin. Üstte cm`yi seçerseniz alt kısımda da cm/m `yi seçmelisiniz.

Şimdi plotter markasını ve modelini tanıtacağız. Artcut programında sağ üst tarafta küçük plotter şeklini tıklayın. Cut/Plot sayfa penceresi açılacaktır, açılan pencerede soldaki device`yi tıklayın. Burada plotter markasını COTEK, Modelini 1350 C olarak seçin ve add setup`a tıklayın. Sağdaki device`de close : 0.8 Sharp Angle :0.4 değerini alt alta 2 kutucuğada yazın. (Sayı değerlerini nokta(.) ile yazın. Sonra chance tıklayın. Plotter kesim veya çizim dosyalarınızın uzunluğunu kontrol etmek isterseniz Sol üstte graph seçeneğini tıklayın, sonra Resize`ye tıklayın. Buradan yükseklik, genişlik değerleri kontrolü yapabilir ve ya yeni değerler girebilirsiniz.

PLOTTER LCD PANEL KULLANIMI
Offline tuşuna basarsak, more pressure, less presuure (Basıncı çoğalt , Basıncı azalt ) ve faster, slower (kesimi hızlandır,yavaşlat) tuşları ile gerekli hız ve basınç ayarlamarını bu tuşları kullanarak yaparız.

Normal hız ve basınç ayarları: hız : 240 ile 300 arası – Basınç : 80 veya 120`dir.

Gerekli hız ve basınç ayarlamalarını yaptıktan sonra, folyo üzerinde kesime nereden başlanacaksa kafayı o noktanın üzerine getiriyoruz ve ORİGİN tuşuna basıyoruz. Plotter kesime veya çizime hazırdır. Bu işlemi muhakkak yapmanız gerekir.

Siz Reklamcılarla Tanışma Amaçlı 5.000 Tl Değerindeki Bu Makineyi Kdv dahil ŞOK FİYAT tlye satmaktayız. Ayrıca Solvent Dış Mekan djital 6 renkli 3 metre 20 cm net baskı makinesi için şok fiyatlarımızı sorunuz.

Folyo kesim makinesi hiç bu kadar ucuz, almak bu kadar kolay olmamışdı.

Tüm Reklamcıların, makine parkurunda bulunması gereken bir cihazdır.

plotter-folyo-kesiciGenel Özellikler

Lisanslı Flexi 10.0.3 yazılımı sayesinde dijital baskılarınıza optik kesim yapabilecğiniz OLYMPOS Optik Göz Plotter ile folyo kesimi yapmak çocuk oyuncağı
Ekran : Lcd
Menü : Türkçe
Plotter Materyali Aliminyum
Net Kesim Genişliği : 1180 mm
Kesim Basıncı 50-500g
Kesim Hızı 50-800mm/s
Hassasiyet : 0.5 CM
Mekanikal Çözünürlük 0.0254mm/Step(0.001″/step)
Folyo Tutucu Ayak 5 adet (özel kaydırmaz kauçuk)
Folyo Silindiri 2 adet ( Üzerine folyo konuluyor )
Bağlantı Tipi : Com ve Usb
Kontrol Dili DMPL/HPGL
Güç AC90V–220V
Ambalaj İçeriği : USB ve Com data kablosu, 3adet kesim bıçağı, bıçak tutucu, çizim kalemi, power kablosu FLEXI 10.0.3 rip yazılımı

Plotter Satış Servisi:

  • folyo kesim makinası
  • folyo kesim makinası fiyatları
  • folyo kesim makinesi
  • folyo kesim makinas fiyatlar
  • folyo kesici
  • plotter folyo kesim makinası
  • roland folyo kesim makinası fiyatları
  • folyo kesim makinesi fiyatları
  • folyo kesme makinası
  • folyo kesm maknas bakm
HP DesignJet T2530 Plotter 914mm

HP DesignJet T2530 Plotter 914mm

Fiyat : Kampanya fiyatını sorunuz.. Stok : 4 adet HP DesignJet T2530 Çok İşlevli...
Hp Designjet T1300 PS A0 Plotter Yazıcı Fiyatı

Hp Designjet T1300 PS A0 Plotter Yazıcı Fiyatı

Fiyat : Kampanya fiyatını sorunuz.. Stok : 4 adet HP DesignJet T1300 PostScript® Yazıcı...
Hp Designjet T795 44″ Plotter Canvas Kumaş Baskı Makinası

Hp Designjet T795 44″ Plotter Canvas Kumaş Baskı Makinası

HP Designjet T795 Plotter fiyatı, Hp T795 Teknik özellikleri kullanım malzemeleri, T795 Kartuş, T795...
HP Designjet T830 Plotter Satış Fiyatı

HP Designjet T830 Plotter Satış Fiyatı

HP DesignJet T830 914 mm (36 inç) MFP (F9A30A) HP DesignJet T830 Çok İşlevli...
Proje Katlama Makinası Basys FoldJet 2000

Proje Katlama Makinası Basys FoldJet 2000

Artık projelerinizin katlanması için beklemeyeceksiniz! Basys FoldJet 2000 ile projeleriniz hızlı ve kusursuz bir...
Graphtec CSX-530 Optik Tarayıcı 36 İnç

Graphtec CSX-530 Optik Tarayıcı 36 İnç

Ploza Bilşim güvencesi ile geniş format tarayıcılar arasında önemli bir yeri bulunan Graphtec CSX-530...
HP Q6675D Designjet Z2100 24 Plotter Yazıcı Fiyatı

HP Q6675D Designjet Z2100 24 Plotter Yazıcı Fiyatı

HP Designjet Z2100 24 Plotter yazıcılar en iyi fiyat ve garanti ile Ploza Kağıtt’ta....
HP Designjet T730 Plotter Satış Fiyatı

HP Designjet T730 Plotter Satış Fiyatı

HP DesignJet T730 Yazıcı CAD uygulamaları ve genel amaçlı işler için 914 mm (36...
alisveris-tablosu-1