Blog

Plotter Kesici Fiyatları

plotter-folyo-kesiciPlotter Kesici Fiyatları

Ploza Kağıt, Olympos kesici makinalarının yetkili dağıtıcısı ve distribitörüdür. plotter folyo reflektif, prizmatik, varak, flog,fleks malzeme kesimlerinde ve pastal çizimlerinde Olympos plotter kesicileri kaliteli ve uygun fiyatları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Plotter kesici teknik servis ve tüm yedek parçaları ile hizmetinizdeyiz.

Plotter makinaların modellerinden, plotter makinaların ne iş yaptıklarından diğer sayfalarımızda oldukça bahsettik.

Plotter Folyo Kesim Makineleri

Bugünkü yazımızda ise plotter makinalardan başka farklı işler için üretilmiş, plotter kesici makinalardan bahsedeceğiz. Plotter kesici makinalar, kendilerine verilen büyük ebattaki folyoları kesme işlemine yarayan makinalardır. Kendilerine verilen folyoları istenilen boyutta ve şekilde kesebilen bu makinalar plotter makinalarla aynı mantıkta çalışırlar.

Plotter Kesici Nasıl Çalışır

Plotter makinalarla aynı mantıkta çalışan bu makinalar, plotter makinalardan farklı olarak proje baskısı yapmazlar. Hiçbir şekilde hiçbir materyale baskı yapmayan bu makinalar sadece folyo kesim işlemlerini yapabilmektedirler. Plotter kesici makinalarla camlara, tabelalara, bilbordlar üzerine çeşitli şekillerde folyolar kesilip yapıştırılabilir. Reklam sektöründe çok yaygın olarak kullanılan bu makinalar firmaların vitrinlerinde çeşitli markalar ve modelleriyle yerini almış durumda.

Birçok markanın plotter kesici modellerini incelemek, plotter kesicilerin teknik özelliklerini öğrenmek ve plotter kesici makinalara sahip olmak için plotter satışı yapan internet sitelerini inceleyebilir ve firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Plotter satışı yapan internet sitelerinde plotter kesicilerle ilgili ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Plotter Folyo Kesici

Plotter Folyo Kesici

Bunun yanı sıra plotter kesicilerin kullandığı folyoları da firmamızdan uygun fiyat ve bol çeşit avantajı ile temin edebilir ve  sipariş verebilirsiniz.

Plotter Kesici Servisi Ankara

Plotter kesicilerin teknik servis desteğini almak ve bakımını yaptırmak için ise yine firmamız plotter teknik servis birimi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Plotter kesici makinalar, bu makinalara nerden ulaşılabileceği, plotter kesici teknik servis desteği ve bakımı hakkında bilgiler içeren bu yazımızın sizler için faydalı olması dileğimizle.

Ploza Kağıt ve Makine Sanayi Epson Plotter Geniş Format Yazıcı Grubu Yetkili Satış Noktası

Epson plotter kağıdı, plotter kartuşu, plotter yedek parçaları konusunda zengin çeşit,en uygun fiyat için lütfen bize ulaşınız.Satış temsilcilerimiz sizlere plotter satışı konusunda yardımcı olacaktır…

———————————————————————————————————————————————————————

tag: plotter kesici, folyo kesici, reflektif kesici, prizmatik kesici, flock kesici, varak kesici, fleks kesici, pastal çizici, teknik servis, yedek parça, summa kesici,summa plotter kesici, olympos plotter folyo kesici makine, kesici plotter graphtec CE500

Plotter Satış Servisi:

  • plotter kesici
  • plotter kesici fiyatları
  • kesici plotter
  • kat kesici
  • summa kesici plotter gngren
  • KAĞIT KESİCİ
  • kesici plotter fiyatları
  • summa plotter fiyatları
  • kesici fiyatlar
  • toplu kat kesici
alisveris-tablosu-1