Oce Proje Katlama Makinası Basys FoldJet 2000

plotter-satis-servisArtık projelerinizin katlanması için beklemeyeceksiniz! Basys FoldJet 2000 ile projeleriniz hızlı ve kusursuz bir şekilde katlanacaktır.

Dakikada 12 metre katlama hızıyla ve hassas ölçülendirmesiyle teknik dokümanlarınızı  A4 formatında katlanmış olarak teslim alabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Oce Foldjet 2000 Katlama Makinası

Artık projelerinizin katlanması için beklemeyeceksiniz! Oce Foldjet 2000 Katlama makinesi ile işler artık daha kolay…

Oce katlama makinası için doğru adrestesiniz. Oce Foldjet 2000 katlama makinası ürün satışını merkezi Ankara olan firmamız Ploza Kağıt Makina Sanayi Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermektedir.

Oce foldjet 2000 katlama makinası kullanan bir çok referansı bulunan firmamız sizlerin hizmetindedir.

Foljet a0 proje katlama makinası için bizi arayın!

Ploza Kağıt ; ozalit katlama makinası satışı hizmetini gerçekleştirerek katlama makinasına ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçalarını en son teknoloji makinalar ile eb uygun fiyat , satış ve servis avantajı ile karşılamaktadır.

Proje kağıt katlama makinesi ile işler artık daha kolay, Oce katlama makinasına sahip olmak için bizimle irtibata geçiniz.

Yaygın teslimat ağı bulunan firmamız sayesinde katlama makinası en az bir iş günü içinde adresinize teslim edilmektedir.

Oce Foldjet 2000 katlama makinası satışında, güvenilir tercihiniz olmaya devam edeceğiz…

ÇOK UYGUN FİYAT : KAMPANYA FİYAT VE ÖDEME AVANTAJLARI İÇİN HEMEN ARAYIN   0312 479 72 64 -65

Kredi Kartına taksit yapılır.

foldjet-2000-ozalit-katlama-makinasi-katlama-makinalari-katlama-makinasi-foldjet-2000-ozalit-katlama-makinasi-sifir-urun

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Oce katlama makinası, ozalit katlama makinası foldjet 2000 katlama makinası projet katlama makinası Ozalit katlama makinası foldjet katlama makinası en uygun  fiyat.

a0 proje katlama makinası,  oce ozalit katlama makinası, kağıt katlama makinesi, foldjet katlama makinası,  katlama makinası,  oce foldjet 2000,  oce foldjet 2000 katlama makiası,  oce katlama,  oce katlama makinası,  ozalit katlama makinası, ,foldjet katlama makinası,kağıt katlama makinesi,katlama makinası,oce foldjet 2000,oce foldjet 2000 katlama makiası,oce katlama,oce katlama makinası,oce ozalit katlama makinası,ozalit katlama makinası

Plotter Satış Servisi:

alisveris-tablosu-1